CONTACT NORWAY

 

 

CONTACT INFO NORWAY

Elektronix AS

Strandveien 35,
1366 LYSAKER, NORWAY

 

Tel: +47 67 58 77 70

 

E-mail: sales.norway@elektronix.com

 

MANAGEMENT TEAM

 

Monica Myklebust Øyen

CEO

 

Tel:   +47 67 58 77 77

Mob: +47 91 39 08 91

monica.myklebust.oyen@elektronix.com

 

 

Efi Rosenberg

NORDIC QUALITY MANAGER

 

Tel:   +47 67 58 77 57

Mob: +47 40 62 99 63

efi.rosenberg@elektronix.com

 

 

 


Eirik Myklebust Øyen

TECHNICAL MANAGER

 

Tel:   +47 67 58 77 53

Mob: +47 48 18 57 68

eirik.oyen@elektronix.com


Hilde W. Bergersen

LOGISTICS MANAGER

 

Tel:   +47 67 58 77 75

Mob: +47 41 64 60 70

hilde.wigaard.bergersen@elektronix.com

 

SALES TEAM

 

Anders Bjerketveit
SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER
SECURITY & SURVEILLANCE

 

Tel:   +47 67 58 77 46

Mob: +47 91 33 75 35

anders.bjerketveit@elektronix.com

 

 

 


Gøran Labrå

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER
SOLUTIONS SALES

 

Tel:   +47 67 58 77 62

Mob: +47 91 79 00 24

goran.labra@elektronix.com


Øyvind Bless

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER
INDUSTRIAL COMPUTING

 

Tel:   +47 67 58 77 60

Mob: +47 93 00 49 99

oyvind.bless@elektronix.com

 

 

Morten Smestad

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER
SOLITIONS SALES

 

Tel:   +47 67 58 77 67

Mob: +47 46 42 42 12

morten.smestad@elektronix.com

 


Tine Thorsen

KAM SECURITY & SURVEILLANCE
 

 

Tel:   +47 67 58 77 48

Mob: +47 99 49 38 00

tine.thorsen@elektronix.com


Jean-Frédéric Gauvin

SALES EXECUTIVE
 

 

Tel:   +47 67 58 77 65

Mob: +47 46 92 42 64

jean.frederic.gauvin@elektronix.com

 

Management System Certificate
ISO 9001:2015

 

We are rated by Bisnode, Dun & Bradstreet

and have the highest credit rating

 

Fully registered supplier in the Achilles Power & Tech Supply

chain management community. Read more here

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.