HN SFP1G-LX10

1Gbps SFP optical transceiver

Varenr: 127518
DescriptionDatasheet
Description

 1Gbps SFP optical transceiver, single-mode / 10km, 1310nm

Datasheet
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.