Sortèr på:
INDUSTRIAL WIRELESS LAN

Elektronix provide industrial IEEE 802.11 wireless AP/Bridge/Client products that are ruggedly designed to be used in industrial environments.

 

1 2 >>
1483 1484 1357 1360 1361 1358 54042 53702 83708 48512 17951 20078 23702 37658 14164 23968 14851 1362 1363 39979 45390 53370
113028 Moxa A-CRF-NMNM-LL4-300 LMR-400 Lite cable, N-type to N-type
Varenr:  113028
113029 Moxa A-CRF-RFRM-S1-060 S141 cable, RP-SMA to RP-SMA, 0,6 m
Varenr:  113029
107498 Moxa ADP-SCm-STf-M SC to ST optical connector for Multimode
Varenr:  107498
107499 Moxa ADP-SCm-STf-S SC to ST optical connecto for Singlemode
Varenr:  107499
107372 Moxa ANT-CQB-AHSM-00-3m Antenna, Cellular Quad Band
Varenr:  107372
107375 Moxa ANT-CQB-AHSM-03-3m Antenna, Cellular Quad Band
Varenr:  107375
107376 Moxa ANT-CQB-AHSM-05-3m Antenna, Cellular Quad Band
Varenr:  107376
107373 Moxa ANT-CQB-ASM-01 Rubber Antenna, Cellular Quad Band
Varenr:  107373
122433 PLANET Technology Corporation ANT-FP14AD 5GHz 14dBi Flat Panel Dual Polarizatio
Varenr:  122433
122226 PLANET Technology Corporation ANT-FP14D 2.4GHz 14dBi Flat Panel Dual Polarizatio
Varenr:  122226
124288 Moxa ANT-LTE-ANF-04 Wireless Antenna Cellular 4G,
Varenr:  124288
121011 Moxa ANT-LTE-ASM-04 BK Antenna, Cellular band on UMTS/LTE, Omni
Varenr:  121011
111618 Moxa ANT-WCDMA-AHSM-04-2.5m
Varenr:  111618
112231 Moxa ANT-WCDMA-ANF-00
Varenr:  112231
113610 Moxa ANT-WCDMA-ASM-1.5
Varenr:  113610
117293 Moxa ANT-WDB-ANF-0407 2.4/5 GHz, dual-b. omnidirl ant.4/7 dB
Varenr:  117293
109956 Moxa ANT-WDB-ANF-0609 2.4/5GHz, Dual-band omni-directional ant
Varenr:  109956
110206 Moxa ANT-WDB-ARM-02
Varenr:  110206
113703 Moxa ANT-WDB-PNF-1518 2.4/5GHz, Dual-band panel antenna 15/18
Varenr:  113703
110197 Moxa ANT-WSB-AHRM-05-1.5m
Varenr:  110197
107377 Moxa ANT-WSB-ANF-09 2.4GHz,Omni-directional,9 dBi Antenna
Varenr:  107377
107378 Moxa ANT-WSB-PNF-12 2.4GHz,directional,12 dBi Antenna
Varenr:  107378
118128 Moxa AWK-1131A-EU Industrial 802.11n wireless AP/client
Varenr:  118128
120051 Moxa AWK-1131A-EU-T Industrial 802.11n wireless AP/client
Varenr:  120051
122101 Moxa AWK-1137C-EU Industrial 802.11a/b/g/n wireless serial
Varenr:  122101
 
1 2 >>
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.